Grafika&webdesign

Moderní, nadčasový, vypovídající,
přesný, výrazný, zapamatovatelný, funkční, originální design.
A především pro Vás na míru.

více

Ilustrace, animace 3D

Personifikace Vaší firmy ilustrací Vás
posune do zábavné formy obchodní strategie.
Nastavíme Vám tak jiný rozměr komunikace.

více

Foto&video produkce

Teď a když ne teď, tak už nikdy. Tak na tom stojí
skutečně celý záběr. Touto filosofii s několika fyzikálními
zákony se řídíme při tvorbě fotografií. Výsledek je zaručený

více

Down

Jsme parta kreativních nadšenců s feelingem pro originalitu, nadčasovost,
a promyšlený styl, který bude fungovat za všech okolností, ať v off-line tak online prostředí. Žádný nápad není neproveditelný, žádná myšlenka není neznázornitelná, protože my jsme vždy připraveni najít vhodnou cestu... Naše studio je na trhu již 20 let. Poznáte nás dle loga stromu, který je rozvětven stejně jako naše práce v reklamním odvětví. Snažíme se najít společnou a efektivní cestu, která nás vede stále dál za hranice možností. "Dělat práci, která nás baví a posunovat ji."

David Rubek

Art Director David

Jako kluk, jehož dědečkem byl architekt, měl v mládí spousty inspirace, které ho přivedly na dráhu kreativce. Přes různá studia se dostal až na post Art Directora a je sám sobě svým pánem, což kolikrát přináší velkou zodpovědnost. Pod jeho rukama bylo spuštěno mnoho music videoklipů pro známé osobnosti a spousta konceptuálních věcí, na kterých pracuje doteď.

 

mail

Jakub Sigmund

Senior Designer Sigi

Pokud někdo zvládne připravit zajímavý, a přitom, promyšlený webdesign, tak je to zcela jistě SIGI. Navrhuje řešení, která jsou nejen graficky originální ale i uživatelsky friendly.

mail

Project Manager Šárka

Pokud s námi jakkoliv navážete komunikaci, je zřejmé, že se dostanete k Šárce a ta se Vám bude věnovat po celou dobu společného projektu, tak jak nejlépe umí a to každý den v týdnu. Šárka je také náš organizační systém celé spolupráce. 

mail

Grafik Bára

Barča je grafička, která má pod palcem barvy a dokáže Vám vypracovat skvělý vizuální styl.

mail

Grafik a fotograf Šimon

Specializuje se na čisté a funkční logotypy. Dává přednost minimalistické prezentaci.

mail

Web Developer Kuba

Když projdete přes celý náš tým je jasné, že se dostanete ke Kubovi. Jakub je náš skvělý programátor, který Vám udělá web na míru, tak jak si budete přát. Doplní Vám informace, které potřebujete a dokáže skvěle poradit, kterou cestou se vydat v oblasti technických funkcí.

mail

Grafika a webdesign

Grafika & webdesign

Moderní, nadčasový, vypovídající,
přesný, výrazný, zapamatovatelný,
funkční, originální design. A především
pro Vás na míru.
 

Více zde
Foto a video

Foto & Video produkce

Teď a když ne teď, tak už nikdy.
Tak na tom stojí skutečně celý záběr.
Touto filosofii s několika fyzikálními
zákony se řídíme při tvorbě fotografií.
Výsledek je zaručený

Více zde
ilustrace_icon.png

Ilustrace, animace, 3D

Personifikace Vaší firmy ilustrací Vás
posune do zábavné formy obchodní
strategie. Nastavíme Vám tak jiný
rozměr komunikace. 

Více zde

Grafika & Webdesign

Nadčasový, funkční a originální design. To je naše heslo!

Prezentujte se jednotným a uceleným vizuálním stylem nejen na internetu, ale i při písemném nebo osobním kontaktu.  Potřebujete logo, POS, web? Zkuste to s námi! Dáme pouhým představám a snům reálnou tvář a vytvoříme Váš nezapomenutelný otisk designem šitým na míru.  Nebojte se být jiní a originální, vyzdvihněte Vaši prestiž, vystupujte jednotně, stylem, který Vás odliší od konkurence a nesmazatelně se vryje do paměti klientů. Naladíme se na Vaši vlnu a společně dáme vzniknout firemní identitě nad Vaše očekávání.

Vaše prezentace je Vaší vizitkou. Ukažte, že máte vkus, znáte svou cenu a víte, kam směřujete!

Nezávazná poptávka
Zpět

Foto & Video produkce

Kvalitní fotografie jsou důležitou součástí úspěchu.

Making – off a fotodokumentace z natáčení, produktové fotky exteriérové i z ateliéru, vlastní či zakoupené, od nasnímání po finální retuše. Umíme vše, stačí se jen ozvat.

Chcete propagační video? Neumíte se rozhodnout, který styl a typ je pro Váš záměr nejvhodnější? Produktové, instruktážní, tréninkové či reportážní video, video dokumenty a video profily. Správná volba formátu je dalším krokem k úspěchu. Ať už chcete video, které představí Vaše portfolio, vyzdvihne přednosti výrobku, jedinečnost služeb, video s návodem jak zacházet s výrobkem, nebo jen ukázat světu průběh firemní akce, záznam z koncertu nebo živé sestřihy z akcí. Poradíme Vám a pomůžeme zrealizovat jakékoliv přání.

Váš námět, náš dobrý scénář, sehraný produkční tým, pečlivý casting a přesná práce střihačů a postproducentů. To je záruka, že dodáme videa, která podpoří Vaše podnikání.

Nezávazná poptávka
Zpět

Ilustrace, animace, 3D

Personifikace Vaší firmy ilustrací Vás posune do zábavné formy obchodní
strategie. Nastavíme Vám tak jiný rozměr komunikace.

Maskoti zrození z kreativního smýšlení našich grafiků jsou skvělou volbou pro netradiční prezentaci Vašeho podnikání. Ilustrátorům pod rukama ožívají postavičky i celé příběhy. Dobrá myšlenka je prostě základ. Pak už se můžete jen těšit na výsledek.

Nudí Vás 2D? Umíme to ve 3D! S 3D animací budou Vaše produkty reálné, schopné se otáčet, deformovat a pohybovat. Ztvárníme prostorový pohled na produkt v reálném měřítku tak, aby nejlépe vystihoval jeho podstatu a usnadnil prezentaci jeho vlastností potencionálním investorům či klientům. 

Nezávazná poptávka
Zpět

Jméno: David Rubek, Sídlo: Družstevní 63, 273 64 Doksy, IČ: 61639133, Evidenční číslo: 1/0376/95/00, Vydal úřad: OŽÚ, MÚ Rakovník